גן לי כרמיאל | ציוד לגני ילדים | ריהוט לגני ילדים | ציוד ג'ימבורי | step 2 | סטפ 2 - הערך המוסף של ציוד לגן ילדים איכותי וערכי

הזמנות ושירות לקוחות 

052-4491492
cube4, cube4, 3d, box, dualtone
brush, brush, art, paint
pencil2, pencil, write, edit, blog, note
movie3, movie, wheel, video, film
dice, dice, die, game, chance, luck, random, gample
gamepad, gamepad, video game, controller, joystick
home11, home, house, building
reading, reading, book, student, library
pawn, pawn, chess, game
office, office, home, house, work, building
הערך המוסף של ציוד לגן ילדים איכותי וערכי
 
 
הפעלת הילד והעסקתו בזמן הפעילות בגן היא חשובה ללא ספק. אולם, הערך הנוסף אותו מסוגל להקנות המוסד החינוכי והכלים אותם מסוגל הילד, לקבל להמשך חייו חשובים לא פחות, עם אמירה זו, תסכים כל גננת וכל מחנך. היכולת לקבל כלים אלה, מצויים בתוך תוכי הפעילות היומיומית, בסדר היום השוטף בגן ויותר מכך.
 
לומדים מסורת בהנאה
 
חשיבות ערכי היהדות, חשיבות המסורת וההיסטוריה שלנו כעם מוטמעת בנו עוד מימי קטנותנו. כיום, אפשר להחדיר ידע  ומורשת זו בדרכים חווייתיות ומהנות אשר יגרו את סקרנותם של הילדים, יעודדו אותם לשאול שאלות, ועל ידי כך, לפתח את יכולת ורצון הלמידה העצמאית. החדרת מסורת וידע זה, יכולות לבוא לידי ביטוי עם הכנסת פינות למידה ופעילות יומיומית לגן, כמו פינת תפילה, פינת מורשת ארץ ישראל, פינות טבע ויצירה המוקדשת לתחומים ספציפיים. הרגלים כאלה והבנת הייחודיות בכל תחום יביאו לתחושת סקרנות ורצון ללמוד.
 
לימוד כלכלת בית לגיל הרך
 
פינת הבובות, המטבח, פינת האיפור ואפילו צעצועים כמו מיטת בובה או עגלה מלמדות את הילדים כמה מהערכים החשובים ביותר: אחריות שבטיפול באחר והיכולת להתחלק במטלות, לקחת אחריות על מטלות שונות , היכולת לעבוד בעבודת צוות ועבודה עצמית. עבודת הצוות מתאפשרת על ידי משחק משותף. ערך נוסף אותו ניתן לקבל מפינות משחק איכותיות, הוא היכולת להנהיג ולפתח את הכריזמה ויכולת המנהיגות. בגן לי כרמיאל, צעצועים והפעלות המותאמות במיוחד לגיל הרך: אביזרי יופי ומטבח, בתי בובות, מיטות בובה, עגלות בובה, חדר טיפולים ועוד, פעילויות למשחק חופשי המפתחים את חוש הדמיון והסקרנות.
 
 
פינות יצירה והפעלות חגים – הסברה נכונה לגיל הרך
 
פעילויות מורשת ומסורת נוספות אותן ניתן לקיים בגן, הן הפעלות ספציפיות העוסקות באירועים שונים במהלך השנה בתוספת לשירים וסיפורים אותן תספר הגננת לקראת החג או המועד הקרוב. בגן לי כרמיאל, תוכלו למצוא רעיונות עבור יצירה והפעלת הילדים באופן מקורי מאתגר ומסקרן. גן לי מייצרת תבניות ותוכניות עבודה ילדי הגן לגיל הר ולשכבה הבוגרת יותר ומייצרת חוברות צביעה רעיונות לאיגרות וברכות שונות, למועדים והחגים השונים גזירות ומדבקות, שקפים לצביעה שבלונות ועבודות יצירה, פשוטות ומורכבות. תוך כדי ביצוע העבודה ניתן לשוחח עם הילדים על מהות הפעילות בה עוסקים ולדבר על הנושא הספציפי בו עוסקת היצירה.
 
בגן לי כרמיאל, תוכלו למצוא אתה המגוון הרחב ביותר של הרעיונות והאביזרים לכל חג ומועד, לציון תחילת שנה וסוף שנה, פעילויות ואביזרים לימי הולדת, מתנות והפעלות סוף שנה, אביזרים לטקסים בגן ועוד.
 
עידוד ערך הקריאה והלימוד
 
חשיבות ההכנה לפעולות הקריאה והכתיבה, מתחילות כבר מהגן באופן הדרגתי ובהתאמה ליכולות הילד. תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים ועזרים, לעידוד יכולות אלה. אביזרים אלה, יכולים לכלול דפי צביעה עם תכתובות פשוטות בנות מילה אחת ועד שלוש מילים. הפעלות אלה, יכולות לבוא לידי ביטוי על ידי סיפורים בתוך עבודות הצביעה עצמן, שבלונות של אותיות, לימוד הברות, סיפורים בציורים ושתילת ציורים בתוך הסיפור עצמו, הכרת האותיות באמצעות שבלונות והגדרות מעל ציורי הילדים, מילים החוזרות על עצמן בהפעלות היומיומיות השונות ועוד.
 
 
כל אלה ועוד תוכלו למצוא אצלנו בגן לי כרמיאל. אנו שמים דגש מיוחד על מתן הערך המוסף עבור הילד ושימת הדגש על למידה חווייתית ומהנה עבור הילד. אנו  מאמינם שהלמידה יכולה ואפילו צריכה להיות מהנה ומרתקת ולכן אנו שוקדים ומשקיעים על פיתוח רעיונות נוספים עבור הגנים והמוסדות החינוכיים השונים, לעידוד העשרת הידע בגיל הרך ובשכבות הבוגרות יותר.