גן לי כרמיאל | ציוד לגני ילדים | ריהוט לגני ילדים | ציוד ג'ימבורי | step 2 | סטפ 2 - השכרת מתנפחים לילדים שאוהבים אטרקציות בכל הגדלים

הזמנות ושירות לקוחות 

052-4491492
cube4, cube4, 3d, box, dualtone
brush, brush, art, paint
pencil2, pencil, write, edit, blog, note
movie3, movie, wheel, video, film
dice, dice, die, game, chance, luck, random, gample
gamepad, gamepad, video game, controller, joystick
home11, home, house, building
reading, reading, book, student, library
pawn, pawn, chess, game
office, office, home, house, work, building
השכרת מתנפחים לילדים ונוער בכל הגדלים
 
כשאנחנו עורכים אירועים לילדים, עלינו לקחת בחשבון שמשחקי חברה ואוכל בלבד, כבר לא מספיקים. ילדים צריכים אטרקציות מסוגים שונים, אטרקציות שילהיבו אותם ויגרמו להם ליהנות ולשחק. בשביל זה בדיוק יש שירות השכרת מתנפחים.

החל מילדים בגילאים קטנים, כלומר ילדים בגיל הרך, אנחנו יכולים להשכיר מתנפחים שונים, באמצעותם הם יכולים ליהנות במגוון של אירועים. הן אירועי משפחה, אירועים חברתיים, ימי הולדת ועוד. מאחר וניתן למצוא מתנפחים גם גדולים ומורכבים יותר, אזי שניתן לשכור מתנפחים גם לאירועים בגילאים גדולים יותר, ילדים בגילאי גן תת חובה וחובה וכן ילדים בגילאי בית ספר.

אילו מתנפחים יכולים להתאים לאירועים

אנחנו יכולים למצוא מתנפחים שמתאימים לאירועים שונים, אותם ניתן להשכיר עבור ילדים בגילאים מגוונים.
עבור ילדים קטנים, ילדים שזקוקים לליווי הורים, נוכל ליהנות מתנפחים בדמות טרמפולינות קטנות או טירות  בהם הילדים יוכלו לשוטט באופן חופשי בין החדרים השונים. אופציה נוספת הן מגלשות קצרות ונמוכות קומה.

כאשר אנחנו שוכרים מתנפחים מסוג זה, עלינו לוודא שמדובר במתנפחים, שאנחנו יכולים ללכת בצורה נוחה וברורה לידם, ואף לעלות עליהם בשביל שנוכל לשמור על קשר עין ואף להחזיק את ידי הילדים כשהם משחקים עליהם.

סוג אחר של מתנפחים הם כאלה שמיועדים לילדים יותר גדולים. הכוונה לילדים בגן תת חובה, חובה וכן ילדים בבית ספר ועד בני מצווה. מדובר על מתנפחים בהם הילדים כבר לא צריכים את עזרת ההורים. בדומה למתנפחים לגיל הרך, מדובר על מתנפחים שמתאימים בתור רעיונות לבר מצווה, לימי הולדת, אירועים משפחתיים, אירועי חברה ועוד.

במקרה הזה, אנחנו מדברים על השכרת מתנפחים שכוללים גם מגלשות מורכבות, אך לא רק מתנפחים מסוג זה. אלא גם מתנפחים מהסוג של קירות טיפוס לדוגמא. מתנפחים בהם יכולים להיות מספר רב של ילדים ולשחק, ללא חשש וללא פחד.

בנוסף למתנפחים יבשתיים, אנחנו יכולים למצוא לגילאים אלה גם מתנפחים ימיים, החל מבריכות וכלה ממגלשות מים שונות.  אלה כמובן מתאימות לבריכות ציבוריות או פרטיות. במקרה הזה, חובה שיהיה מציל ומשגיח שיוכל לבדוק שהילדים לא מתפרעים ולא מסכנים את עצמם ואת חבריהם.

מה צריך לעשות לפני שפונים לשירות השכרת מתנפחים

כפי שציינו, חלק מהמתנפחים דורשים השגחה קרובה של הורים או אנשי מקצוע. אך מעבר לכך, המתנפחים דורשים גם שטח מוגדר בו ניתן יהיה להציב אותם, השטח צריך להיות רחב ומרווח, על מנת שהילדים לא יצטרכו להצטופף דבר שגם יהרוס להם את ההנאה וגם דבר מאוד לא בטוח.
כמו כן, כל המתקנים צריכים להיות מונחים על קרקע שטוחה ונוחה, כשכל החיבורים החשמליים למתנפחים, צריכים להיות מוסתרים, כך שהילדים לא יוכלו להתקרב אליהם.

לסיום, השכרת מתנפחים יכולה להיות פתרון הולם לכל אירוע בו יש ילדים, אז אל תפספסו את זה.