גן לי כרמיאל | ציוד לגני ילדים | ריהוט לגני ילדים | ציוד ג'ימבורי | step 2 | סטפ 2 - מתנות לגני ילדים

הזמנות ושירות לקוחות 

052-4491492
cube4, cube4, 3d, box, dualtone
brush, brush, art, paint
pencil2, pencil, write, edit, blog, note
movie3, movie, wheel, video, film
dice, dice, die, game, chance, luck, random, gample
gamepad, gamepad, video game, controller, joystick
home11, home, house, building
reading, reading, book, student, library
pawn, pawn, chess, game
office, office, home, house, work, building
מתנות לגני ילדים שילדים אוהבים
 
גני הילדים הפכו להיות מעצמה וכיום, כל המושג של גן ילדים יקבל משמעות אחרת לחלוטין. ימי קבלת התעודה עם התמונה של כל ילדי הגן בסוף השנה ללא כל מתנות לאורך השנה ומזכרות מהגן, עברו חלפו ומעתה כל גננת, סייעת וההורים, שוקדים על מציאת המתנה המושלמת לילדי הגן וגם כדי לוודא שההורים מרוצים מהגן. אם גם ילדכם בגן או שאתם עובדים באחד ממאות גני הילדים הפזורים ברחבי הארץ, זהו המאמר המושלם בשבילכם וזה שיגלה לכם כיצד למצוא את המתנות המושלמות שלאף גן אחר אין... הצטרפו אלינו אל נבכי עולם המתנות ולמדו כיצד לקנות מתנות בחוכמה.
 
טיפים לבחירה ורכישת מתנות
  • תקציב: הטיפ הראשון שלנו הוא הגדרת התקציב – בכל גן יש מספר ילדים, על מנת למצוא מתנות לגני ילדים שכולם אוהבים ושהן בהחלט מקוריות, יש לדעת בראשית התהליך כמה כסף יש לנו. הגדרת התקציב, תפקס את הרוכש ותעזור לו לעשות את הסינון הראשוני.
  • היכרות: מכירים את ילדי הגן ואת ההורים – על מנת להצליח לרכוש מתנות "חכמות" וכאלו שלא ימצאו את עצמן בפח האשפה, יש להכיר מעט את ילדי הגן ואת ההורים. למשל ילדי גן מתקדם, יעדיפו מתנות עם נגיעה טכנולוגית בעוד, שילדי גן קטנטנים יאהבו וימשכו אל עבר הצעצועים הנוצצים והמרעישים עם התמונה שלהם או תמונת החיה או הדמות האהובה עליהם. כמו כן, חשוב להבין מי הם ההורים של אותם ילדים ולדאוג לכך שגם אותם המתנה תעניין ותמשוך.
  • מקוריות: בעידן בו יש תחרות וכל יום הוא סיבה למתנה אחרת, חשוב מאוד לשמור על מקוריות ולאתר את המתנה המקורית ביותר והמלהיבה ביותר.
  • אישיות: זהו כנראה הטיפ החשוב ביותר אותו נוכל להעניק לכם על גבי שורות אלו והוא לדאוג כי כל מתנה תהייה אישית ותותאם לילד במיוחד. אין צורך להיבהל ולא מדובר בלשבת ולדבר עם הילד על מנת להתאים לו את המתנה אלא יש לפנות אל עבר מקומות וחנויות, המוכרות ומאפשרות לחרוט את שם הילד על גבי המתנה, לציין אירועים שונים מתקופת הגן ואפילו להציב את תמונת הילד על גבי המתנה.
לסיכום, רכישת מתנות בעבור ילדי והורי הגן, היא אינה משימה פשוטה ולכן חשוב מאוד להקפיד על חיפוש נכון ואיתור נכון של המתנה הטובה ביותר בעלות המשתלמת ביותר. מעקב אחר הצעדים הפשוטים אותם תיאורנו לעיל, יעזור לכל גננת ולכל הורה בוועד ההורים, להגיע אל המתנה המושלמת ביותר בקלות, במהירות ובעלויות משתלמות.