גן לי כרמיאל | ציוד לגני ילדים | ריהוט לגני ילדים | ציוד ג'ימבורי | step 2 | סטפ 2 - צעצועים בטוחים לגיל הרך

הזמנות ושירות לקוחות 

052-4491492
cube4, cube4, 3d, box, dualtone
brush, brush, art, paint
pencil2, pencil, write, edit, blog, note
movie3, movie, wheel, video, film
dice, dice, die, game, chance, luck, random, gample
gamepad, gamepad, video game, controller, joystick
home11, home, house, building
reading, reading, book, student, library
pawn, pawn, chess, game
office, office, home, house, work, building
צעצועים בטוחים לגיל הרך
 
הפעלה ופיתוח השרירים השונים בגיל הרך, היא פעולה החשובה להתפתחותו העתידית של הילד, חיזוק השרירים תעזור לילדים להתמודד עם קשיים שונים ויחזקו את המערכת החיסונית עם היכולת לבצע פעולות מורכבות יותר. אחד הפרמטרים החשובים ביותר העומדים כיום על הפרק הוא פרמטר הבטיחות ורמת סיכון מזערית, בעת הפעילות על המתקנים השונים.
 
צעצועים שונים, כמו, מתקנים וצעצועי חשיבה, בגן לי כרמיאל, נותנים את המענה לחיזוק השרירים השונים הקריטיים ביותר בגיל הרך בשילוב רמת הבטיחות הגבוהה ביותר.
 
צעצועי והפעלות חצר לגנים
 
הפעלות חצר, שלא כמו בשנים עברו, כוללים מאפייני בטיחות רבים הן לילדים והן לשמירה על אורך חיי מוצר גבוהים במיוחד, תחזוקה פשוטה ומהירה ואחריות מלאה על כל חלקי הציוד. צעצועים והפעלות חצר, במיוחד הגדולים והמאסיביים שביניהם חשופים בדרך קבע לתנאי אקלים משתנים. פלסטיק שאינו איכותי מרבה להתחמם באופן מהיר בשמש הישראלית הקופחת. רכישת הפעלות חצר מחומרים איכותיים ימנעו תופעת התחממות מהירה זו ואת אי הנוחות המצטרפת לתחושת החום בעת הפעילות על מתקני החצר.
 
טיפ חסכוני לגננת: לא חייבים להחליף את כל ציוד הגן במכה אחת, ניתן להחליף את המתקנים הקריטיים ביותר, כמו, המגלשות העשויות בדרך כלל ממתכות לא איכותיות ופלסטיק הנוטה להישרט בקלות תחילה, ורק לאחר מכן, להמשיך ולהוסיף מתקנים נוספים אל שטח הגן כמו מתקנים רכים יותר, מתקני פעילות גמישים ועוד.
 
ציוד ג'ימבורי בטיחותי לגנים ופעוטונים
 
בזמן המשחק בתוך שטחי הגן הפנימיים, כדי מאוד להמשיך ולאתגר את הילדים מוטורית בדומה לאתגרים ולפעילויות שלהם בשטח החצר. ציוד ג'ימבורי בטיחותי אשר יכול לתת מענה לשטח פעילות בטוח בתוך הגן, יכול לבוא לידי ביטוי עם פריסת מזרונים בשטח הפעילות השכיח ביותר בו מתרכזים הילדים ברוב שעות היום. פעולה כזו, מוסיפה הן להנאתם של הילדים, לבטיחותם ולשקט הנפשי שלכם. ילדים נוטים להיות אגרסיביים מבלי להתכוון לכך. כתוצאה מכך, הנפילה על רצפה חשופה ואפילו כזו המכוסה בשטיח דק עשויה להיות בלתי נעימה. כיסוי הרצפות במזרוני פעילות דקים, הופכים את שטח הגן לבטוח ונעים יותר לילדים, והופכים את הגן למקום שבטוח לגדול בו ובטוח ליפול בו.
 
טיפ על בטוח: אין כל צורך לכסות את כל רצפת הגן במזרונים, אלא כפי שציינו, רק את שטחי הפעילות המקבצים את הילדים בתוך שטח הגן הפנימי ברוב שעות היום.:
 
הפעלות במתנסים ומקומות תרבות- הצורך שלכם היכולות שלנו
 
המתנ"ס, הינו שטח קהילתי ותרבותי ונמצא באזורים השונים של העיר, הפעלות ילדים והפעלות ילדים בגיל הרך הן גורם לא פחות חשוב כיום ומהווים חלק ניכר מהפעילות המתנסית. היכולת להכניס מתקני פעילות בטיחותיים מהנים ומאתגרים יותר, אינם חייבים להיות יקרים. מתקנים והפעלות לגיל הרך, תורמים להבאת לקוחות בוגרים יותר אל המתנ"סים ויעודדו את הזרמת הכלכלה בחזרה לקהילה.
 
טיפ שיווקי למרכזי קהילתיים: מאחר שבני הגיל הרך מתלווים להורים ומבוגרים אחרים, היכולת למשוך שיווקים גם את הקהל הבוגר יותר עם הכנסת הפעלות איכותיות יותר לשכבה הצעירה, יחזקו את השיווק הפנימי של  הפעילויות במרכז ויביאו אליכם לקוחות חמים. שיווק פנימי כזה, יחסוך לכם עלויות ויזרים דם חדש אל המקום.
 
התקנים המחמירים ביותר בתחום ההפעלות בגיל הרך
 
בגן לי כרמיאל, תמצאו את המתקנים הבטיחותיים ביותר המיוצרים בהתאם לתקנים המחמירים של מכון התקנים האירופאי והאמריקאי המתפקדים כיום כמרכזים השולטים בתחום הבקרה על איכות ובטיחות המוצרים והמתקנים עבור הגיל הרך. תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של המתקנים וההפעלות בגדלים השונים לצרכים והתקציבים השונים בשירות עד בית העסק או המוסד.
 
אין כל ספק שהנקודה המרכזית בכל הפעלה כזו היא בטיחות ילדנו. גן לי כרמיאל, בשיתוף חברת STEP 2  האמריקאית, עונה בדיוק על צרכים אלמנטאריים אלה.