גן לי כרמיאל | ציוד לגני ילדים | ריהוט לגני ילדים | ציוד ג'ימבורי | step 2 | סטפ 2 - אימון אישי לילדים - מתי זה מומלץ?

הזמנות ושירות לקוחות 

052-4491492
cube4, cube4, 3d, box, dualtone
brush, brush, art, paint
pencil2, pencil, write, edit, blog, note
movie3, movie, wheel, video, film
dice, dice, die, game, chance, luck, random, gample
gamepad, gamepad, video game, controller, joystick
home11, home, house, building
reading, reading, book, student, library
pawn, pawn, chess, game
office, office, home, house, work, building
אימון אישי לילדים - מתי זה מומלץ?

במהלך העשורים האחרונים, האימון האישי הפך לתופעה רווחת בכל תחומי החיים, החל מאימון אישי לבעלי עסקים, דרך אימון אישי לזוגיות ועד למסגרות אימון אישי לצרכי התמודדות עם חרדות, פחדים ונושאים נוספים הגורמים לעיכוב כזה או אחר בחיינו.

האימון האישי המכונה גם: קואוצ'ינג, מיושם בישראל באמצעות מאמנים אישיים אשר עברו הכשרה ראויה לכך במסגרת לימודי אימון אישי המעוברים במסגרות פרטיות כאלו ואחרות. כיום, חלק מהמאמנים האישיים בישראל עוסקים בתחומי התמחות הקשורים לילדים ובני נוער, וזאת למטרת יישום הליכי אימון אישי בקרב ילדים ובני נוער.

במידה וגם את שוקלים לפנות עם ילדיכם להליכי אימון אישי לילדים או בני נוער, הקפידו לבדוק כי האדם האמור ללוות עבורכם את התהליך הינו בוגר תכנית להכשרת מאמנים לילדים. ברוב המקרים, מאמנים אישיים הפונים להכשרה זו הינם בעלי רקע בחינוך או עבודה סוציולוגית והינם בוגרי קורס אימון בסיסי.
 
אימון אישי לאחד מילדיכם - מתי מומלץ לשקול את הנושא?

בדומה לכל סוגיה הנלווית להתפתחותו של הילד, גם פנייה למטרות אימון אישי בקרב ילדים או בני נוער, מומלץ ליישם רק לאחר הליך אבחון מוסדר המתבצע על ידי רופא המשפחה ומכוני ההתפתחות לילד הפועלים מטעם כל קופות החולים במדינת ישראל. בדומה לכל הליך התפתחותי אחר אצל ילדים, גם כאן מומלץ לערב אנשי מקצוע כגון: פיזיותרפיסטים (במידה וילדיכם מגלה עיכוב התפתחותי ברמה הפיזיולוגית), קלינאי תקשורת (במידה וילדיכם מגלה עיכוב שפתי) ופסיכולוג ילדים (במידה וזיהיתם אצל ילדיכם קושי ביצירת תקשורת עם סביבתו).

הפנייה לאימון אישי לילד, מומלץ שתעשה לאחר שעברתם תהליך מסוים במרכזי ההתפתחות לילד, ולאחר שקיבלתם המלצות להמשך טיפול המשלבות בתוכם גם פנייה למאמן אישי. בגילאים מתקדמים יותר של הילד (11-12 לבנות ו-12-13 לבנים), פנייה למאמן אישי יכולה להתבצע על שיקול דעתכם בלבד, וזאת במידה והינכם מעוניינים לטפח כישורים כאלו ואחרים אצל הילד. כיום, האימון האישי לילדים ובני נוער מוצע גם לילדים המאובחנים על ידי המערכת הרפואית כסובלים מהפרעות קשב וריכוז, אך גם כאן מומלץ לפנות להליכי האימון האישי לאחר שהתייעצתם עם אנשי המקצוע (מורים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים וכדומה).
בדומה לכל הליך אימון אישי המתקיים בקרב מבוגרים, גם הליכי אימון אישי לבני נוער וילדים מתמקד בהעצמת הילד, והוא איננו מותאם לילדים הסובלים מבעיות רגשיות כאלו ואחרות אותן מומלץ לאבחן אצל פסיכולוג. זכרו: האימון האישי איננו מהווה תחליף לטיפולי פסיכולוג ילדים, אלא הוא נועד לתמוך ולהעצים את הילד בהתאם לרמת מוכנותו לנושא.