גן לי כרמיאל | ציוד לגני ילדים | ריהוט לגני ילדים | ציוד ג'ימבורי | step 2 | סטפ 2 - בטיחות הילדים בג'ימבורי – משחקים על בטוח

הזמנות ושירות לקוחות 

052-4491492
cube4, cube4, 3d, box, dualtone
brush, brush, art, paint
pencil2, pencil, write, edit, blog, note
movie3, movie, wheel, video, film
dice, dice, die, game, chance, luck, random, gample
gamepad, gamepad, video game, controller, joystick
home11, home, house, building
reading, reading, book, student, library
pawn, pawn, chess, game
office, office, home, house, work, building
בטיחות הילדים בג'ימבורי – משחקים על בטוח
 
בעבר, היה הג'ימבורי מתחם אשר כלל בריכת כדורים, טרמפולינה צנועה ואולי עוד כמה מזרני פעילות. כיום, מתחמי הג'ימבורי הפכו לשיגעון ומרכזי פעילות המושך אליו ילדים גדולים כקטנים בשכבות הגיל השונות.
 
עם התפתחות הפעלות הג'ימבורי לאורך השנים, התפתח גם הצורך האתגרי, המוטורי והקוגניטיבי כאחד. אנחנו בגן לי כרמיאל, מאפשרים לכם, בעלי מתחמי ג'ימבורי, גני ילדים ומפיקי מסיבות ופעילויות לקבל חוויית שירות ואיכות שטרם ראיתם כמוה, להנאה ובטיחות של האורחים ו/או החניכים שלכם, בין אם מדובר בהפעלת יום הולדת או בעוד יום שגרתי (לכאורה) בגן הילדים.
 
 
הג'ימבורי נכנס לגן- הפעלות ג'ימבורי בגני הילדים
 
אם  כבר מדברים על גני ילדים והפעלה פיזית, נכנס ישירות אל גן הילדים. גן לי כרמיאל, מאפשרת לכם ההורים, הגננות ליהנות ממוצר הדואג להפעלה מאתגרת של הילדים בבטיחות מושלמת בשעות פעילות הגן. מתקני הג'ימבורי של גן לי כוללים אפשרויות רבות, פשטות התפעול וקלות הקיפול, לאחר סיום שעות פעילות הגן או סיום שעות פעילות הג'ימבורי, לשיקולכם. גננות רבות כיום, יושבות אובדות עצות בימים גשומים או קרים במיוחד. ילדים הם אנשים קטנים הזקוקים למרחב פעילות וריצה ובעת ימים גשומים או שרביים, אין הרבה אפשרויות להפעלות גופניות כמו משחק בחצר למשל.
 
 
יום הולדת נייד- הפעלה וקיפול ברגע
 
מפיקים יום הולדת בגן הילדים? לא רוצים עוד יום הולדת בנאלי וסטנדרטי, אך גם לא לבזבז כספים רבים על הפעלות יקרות? הג'ימבורי הוא הפתרון המושלם עבורכם. מתקני ג'ימבורי מתנפחים, הינם הפעילות האולטימטיבית לילדים בגילאי הטרום חובה והחובה ומבטיחים לכם הנאה ופעילות שתעסיק את הקטנטנים לאורך כל המסיבה. ההפעלה של המתקנים, פשוטה ויעילה וניתנת להבנה באופן מהיר וקל. היכולת שלכם לוותר על מדריך או מפעיל תחסוך לכם אלפי שקלים. באמצעות הדרכה קצרה, מאת הצוות המקצועי של גן לי כרמיאל, תוכלו להעניק לנסיכים שלכם יום הולדת מהאגדות, בהנאה ובטיחות עבורם ועבורכם.
 
 
היתרון ההתפתחותי- מתפתחים בכיף
 
הג'ימבורי, כפי שציינו מעלה, הוא כבר לא סתם טרמפולינה שעולים עליה וקופצים מעלה ומטה ( טוב, לא רק), פעילויות ג'ימבורי שונות, מסוגלות לתת מענה לצרכים השונים ולתפקד כפעילות התפתחותית המשלב התפתחות בעיסוק. מתקני הג'ימבורי השונים פועלים ומשפיעים על היכולות המוטוריות השונות של הילד, כמו, המוטוריקה העדינה המתפתחת עם הצורך לשמור על שיווי משקל בעת עלייה ומשחק על המתקנים השונים והמוטוריקה העדינה, עליה ניתן לעבוד באמצעות הפעלת שרירי האצבעות והידיים המשלבת גם את התפתחות השטח הקוגניטיבי של הילד.
 
 
המתקנים שלנו- המתקנים שלכם
 
דוגמאות לפעילויות להתפתחות המוטוריקה העדינה:
משחקי טרמפולינה, משחקי עם גלילי ספוג, נחום תקום (שק אגרוף מותאם לילדים), ארגז קפיצות ועוד.
 
 
פעילויות התורמות להתפתחות  למוטוריקה הגסה
 
 גל גל ענק מתפרק. גל גל המיועד להרכבה ולמשחק, העובד גם על המוטוריקה הגסה עם  תום ההרכבה והפעילות עליו, הגלגל, מצריך מהילד לפתח יכולת של יציבות ושיווי משקל. מתקן נוסף המוכר וידוע לכולנו, הוא בריכת הכדורים המתקן עובד גם הוא על המוטוריקה הגסה והעדינה כאחד, ע"י הפעילות הגופנית  בתוכו והפעילות הפיזיותרפית ה"נחבאת אל הכלים", המתבטאת עם מגע הכדורים הרבים, ודחיפת הכדורים ואחיזתם הבאה כשלב מקדים ללימוד כתיבה ואחיזת כלי כתבה.
 
כלל מוצרי הג'ימבורי בחברת גן לי כרמיאל, מותאמים על פי גיל וסוג הפעילות הנדרשת. הדגשים השולטים בכלל המתקנים הם העידוד ההתפתחותי לסוגיו, היכולת לתת מענה התפתחותי הולם לכל שכבות הגיל, הנאה בסוגי הפעילויות השונים, התאמה לצורכי הלקוח, למיקום הפעילות, אורך הפעילות, כמות המשתתפים וגודל התקציב. זכרו התפתחות תקינה יכולה להיות גם כזו המשלבת הנאה ובטיחות.