גן לי כרמיאל | ציוד לגני ילדים | ריהוט לגני ילדים | ציוד ג'ימבורי | step 2 | סטפ 2 - שולחן קק"ל

הזמנות ושירות לקוחות 

052-4491492
cube4, cube4, 3d, box, dualtone
brush, brush, art, paint
pencil2, pencil, write, edit, blog, note
movie3, movie, wheel, video, film
dice, dice, die, game, chance, luck, random, gample
gamepad, gamepad, video game, controller, joystick
home11, home, house, building
reading, reading, book, student, library
pawn, pawn, chess, game
office, office, home, house, work, building
איפה ניתן לרכוש שולחן קק"ל?

שולחן קק"ל הוא רהיט גינה מוכר ואהוב מאוד. הוא מרהט את הגינה או את פינת הישיבה החיצוניות בצורה נוחה ומזמינה לישיבה. על שולחן קק"ל ניתן לאכול ארוחה נחמדה בתוך גינה או חצר, עליו ניתן ליהנות משעה של הנאה בחיק הטבע, לבד או יחד עם חברים ובני משפחה. השולחן הזה, כשהוא בנוי טוב, הוא יפה ובעל מראה יציב ומזמין. הוא מרהט את השטח ונותן אפשרויות לפעילויות שונות בשטח חוץ. משחק או קריאה בספר, וגם לימוד למבחן נעים ומגוון על שולחן תחת כיפת השמים לצל העצים שגדלים סביב.
התאימו לכם שולחן קק"ל.

שולחן קק"ל נחשב לרהיט גן. והיות שכך ניתן למצוא אותו עומד למכירה בחנויות ובבתי עסק העוסקים בתחום של רהיטי גן. אמנם יש מבחר גדול של שולחנות כאלו ודגמים שונים בעלי מראה שונה וצבע אחר. אך כאשר אתם באים לבחור לעצמכם את השולחן אל תתנו לעצמכם להסתחרר מהמבחר ומהגיוון של ההיצע. שכן לצורך שלכם עליכם להתאים את השולחן המתאים בותר. מבחינת הגודל והמבנה. כך שיהיה לכם מקום מוצלח להעמיד אותו. וגם מבחינת הצבע והעיצוב. על השולחן להשתלב בנוף הכללי של הגינה שלכם, ולאפשר לכם פעילויות שונות שעד כה לא היה לכם משטח מתאים לבצע אותם בגינה.

התייעצו עם בעלי מקצוע

לעיתים נוטים אנשים לבחור לעצמם רהיט לפי מבט העין ולפי המשיכה הטבעית שהם חשים כלפי מוצר מסוים בחנות. כל עוד מדובר בחפץ זניח או בפריט זול, אין בכך פגם. אך כאשר מדובר על רהיט או חפץ יקר יותר, זה חבל. היות ולא הולכים לרכוש כל יום וגם לא כל שבוע, רהיט או חפץ יקר אחר. לפיכך חשוב מאוד לא להחליט בפזיזות. יש לבדוק היטב את השוק ולהחליט החלטה שקולה ואחראית. כזו שלוקחת בחשבון את כל ההיבטים ואת הנקודות השונות. כאשר תפנו לחנות מנוסה שכבר נמצאת שנים בתחום של ריהוט גן, יקל עליכם. היות ולאנשי המקצוע במקום יהיה ידע מתאים והמלצות ברורות עבורכם. כך תוכלו לבחור את השולחן המתאים ביותר עבורכם.